wtorek, 21 lutego 2012

Troszeczkę na ostro :)

Ufff... Jeszcze zdążyłam! Karteczka na wyzwanie sklepu Kreatywny Zakątek została zrobiona ale z racji dzisiejszej imprezy rodzinnej nie miałam kiedy zrobić zdjęć. Czekoladka z pieprzem w otoczeniu pieprzu i ze zdobieniami z pieprzu, hihi!


Wybaczcie jakość zdjęć, w przez te nocne warunki :/ Pierwsze dwa zrobiłam w moim obecnym "studio fotograficznym" (dziękujemy pudełku po bombonierce oraz kserówkom pani Brzozowskiej - serdecznie pozdrawiam jakby co) a na drugim postawiłam wkładkę z tej samej bombonierki żeby posłużyła do paskudnego balansu bieli. I posłużyła :)

Dobranoc wszystkim! Dziękuję za przemiłe komentarze odnośnie mojego notesu, nie wiecie jak niesamowicie podnosicie mnie na duchu. Zerknęłam tak dziś na szybko, że żadna moja praca nie zdobyła punktu więc już zaczęło mi się robić głupio, że widocznie takie są słabe i wstyd było je pokazywać... Jesteście dla mnie wielką, wielką motywacją!

6 komentarzy:

 1. Świetny pomysł na pieprzny shaker box! :) Mam nadzieję, że obdarowana osoba nie będzie musiała spożyć wszystkiego naraz :D

  A propos scrapa, którego ostatnio u mnie komentowałaś - mam podobnie, nie mam przekonania do takich dużych formatów, nie umiem zagospodarować takiej przestrzeni i nie mam pomysłu na wykorzystanie później gotowej już pracy. Ale warto się sprawdzić w każdej działce, no i przyznam, że nagrody w konkursie SP też podziałały motywująco ;) Scrapa dostanie w prezencie Dosia, która jest na zdjęciu (to najwdzięczniejsza chyba miłośniczka moich prac - wiesza je na tablicy nad biurkiem, więc z tą pewnie będzie podobnie)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekolada plus pieprz? Świetne zestawienie! Jestem pod wrażeniem, jak fajnie wyglądają w shaker boxie czarne i zielone ziarenka.
  Dziękuję za udział w wyzwaniu.
  Lakuna DT Kreatywny Zakątek

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamiast szydełka spróbuj ołówkiem zaostrzonym, potem złam rysik i wgnieć odłówek, żeby się to naostrzone wgniotło i tak spróbuj albo czasem ołówki mają tendrugi koniec (co czasem gumka tam jest) taki połogrągły, tym końcem też byłoby dobrze. A masz może zwykłą podkładkę pod myszkę? Styropian myślę ciut twardy jest. Niech pomyślę co jest podonej twardości jak podkładka pod myszkę... masz może takie żółte ściereczki do wycierania kurzu? są cienkie i gładkie, myślę, że po złożeniu kilka krotnie mogły by się nadać. Takie nie za miękkia i nie twarda powierzchnia Ci jest potrzebna. Bo musisz czuć, że kwiatek się wgniata. A.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te ściereczki połóż na twardej powierzchni (stole). A.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale mnie rozbawiłaś, czekolada z pieprzem - super !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej Pandko!!! Pomysłowa karteczka! "Z pieprzykiem:;)

  PS. Jesteś jedyną osobą, jaką spotkałam w blogosferze, która czyta Murakamiego! Ja go uwielbiam, przeczytałam wszystko, oprócz Wszystkie dzieci tańczą i biograficznej o bieganiu, która leży na półce i czeka.
  Fajnie, jak się spotka kogoś, kto lubi to samo:D:D

  OdpowiedzUsuń