niedziela, 2 października 2011

Zakładka

Bardzo szybkim krokiem zbliża się kolejny rok akademicki, dlatego póki mam czas, póty coś robię :) Pan Chomik zażyczył sobie zakładki: 
a) kolorowej
b) takiej, żeby nie zgniótł, nie zniszczył i nie zgubił (co to tego ostatniego kryterium, to nie wiem jak jemu podołać)
Wyszło coś takiego:  

Na bazie kwadratu, z wyciętym trójkątem na jednej stronie, żeby łatwiej było "zahaczyć" o kartki i wstążeczką do wyciągania. Różne ścinki, zwykła nitka, dziurkowane na styropianie igłą (haft matematyczny - moja miłość), Magic i stempelek Prima North Country kupiony w scrapki.pl Już ich tam nie ma więc bardzo się cieszę, że zdążyłam kupić bo zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia :) Zwłaszcza w jeleniu z bombkami! 
Wiem, że to tylko przód pracy, ale z tyłu był napis odPandkowo-proChomiczy, którego publicznie ujawniać nie mogę! Pozdrawiam i bardzo dziękuję wszystkim za komentarze. Ciągle się wstydzę pokazywać prace, skoro dopiero raczkuję ale Wasze słowa bardzo mnie dopingują do dalszej papierowej kombinacji :)

6 komentarzy:

 1. Piękne kolorki - idealne na rozweselenie deszczowych dni. Do haftu wszelakiego i nitek mam słabość, więc tym bardziej mi się podoba. Czekam na kolejne prace :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna zakładka taka paczworkowa - ręczne przeszycia - podziwiam i czekam na następne prace z wielką ciekawością

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna zakładka :) Pozdrawiam i czekam na pracę wyzwaniową dla digi-scrap ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Soczyste kolory, patchwork mój ulubiony - ta zakładka umili czytanie najnudniejszych nawet elaboratów:)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. O jaka fajna ta zakładka :-) A mnie za zakładki służą widokówki przysłane przez przyjaciół :-))) A tu proszę - małe dzieło sztuki :-)

  OdpowiedzUsuń