poniedziałek, 7 maja 2012

Samochodowa karteczka

   Przede wszystkim dziękuję za miłe słowa przy poście z pudełeczkiem i za uhonorowanie mnie wybierając tą pracę do Zakątkowej Trójki - jestem niessamowicie szczęśliwa!!

   Przy okazji długiego okresu spokoju mogłam trochę podziałać naukowo i scrapowo :)
Jak Wam się podoba?


   Fragmenty papierów z UHK i Wycinanki a serwetkę dostałam od przemiłej pani sprzedawczyni lodów pewnej ostatnio średnio lubianej marki (całą paczkę mi dała, całą!). Trochę postemplowałam a może raczej popaćkałam czerwonym żelopisem, żeby cena wyglądała jak "przypieczętowana". Elementy na kosteczkach, co dało fajny efekt 3D. Ze względu na obecność "jedynek" zgłaszam na wyzwanie Galerii Rae :)
   Chciałabym pokazać jeszcze coś, co stworzyłam na zakładkową wymiankę na forum silesiancraft, ale moja "partnerka" w tej zabawie jeszcze tego nie pokazała więc muszę trochę poczekać

 I muszę powiedzieć, że skusiłam się - ostatnio nie brałam udział w candy, bo nie miałam na to czasu, ale podświadomie ciągle chciałabym coś wygrać, jako taki miły dodatek do prezentu od Pana Chomika, który wyjątkowo wyrozumiale nieproszony zakupił śliczne papiery (w tym różowe i z brokatem!) w ramach dodatku do prezentu urodzinowego :)

Candy w Wycinance- chciałabym mieć te cudeńka, wreszcie bym sobie zrobiła przepiśnik młodej-jeszcze-nie-mężatki ;)
I bardzo, bardzo kuszą mnie te tajemnicze papiery wMagicznej Kartce , może szczęście uśmiechnie się trochę do mnie?


4 komentarze:

  1. Świwtna kartka!
    Dziękujemy za udział w wyzwaniu Galerii RAE

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajna karteczka, podoba mi się, jak zgrałaś ze sobą kolory :) Świetnie.

    OdpowiedzUsuń